image
Drobečková navigace

Úvod > Ostatní služby

Ostatní služby

Provádíme také sváření dílů, pískování, lakování, pálení, galvanické zinkování a rovnání. Prohlédněte si další služby, které poskytujeme ve spolupráci s našimi partnery zákazníkům.

Svařování dílů

Svařování je proces trvalého spojení dvou kusů nerozebíratelným spojem. Tuto metodu využíváme v rámci kooperace a nenabízíme ji samostatně. Máte dotaz ohledně svařování? Zeptejte se nás.

Svařování

Pískování jako povrchová úprava

Pískování kovů je ekologická povrchová úprava, která slouží k celé řadě účelů. Pískování sjednocuje povrch, odstraňuje nečistoty a korozi či případné otřepy. Pískování samostatně nenabízíme, tuto službu řešíme v rámci kooperace. Máte nějaké dotazy ohledně pískování, nebo potřebujete více informací? Napište nám nebo volejte. 

Práškové lakování dílů

Metoda práškového lakování je hojně využívaná zejména na hliníkové a ocelové výrobky. Tuto metodu povrchové úpravy řešíme v rámci kooperace. Službu nenabízíme samostatně. Poptáváte službu práškového lakování? Napište nám nebo volejte. 

Pálení plazmou

Pálení plazmou je dělení elektricky vodivých materiálů. Plazmu používáme při výrobě strojních součástí a kovových konstrukcí. Tuto službu nezajišťujeme samostatně a řešíme ji v rámci kooperace. Máte nějaké dotazy ohledně řezání plazmou? Napište nám nebo volejte. 

Galvanické zinkování dílů

Galvanické zinkování používáme pro součásti z oceli. Díky elektrolytu získá součást rovnoměrný nános zinku a lesklý povrch. Tuto službu nenabízíme samostatně a řešíme ji v rámci kooperace. Zajímáte se o galvanické zinkování? Napište nám nebo volejte. 

Rovnání dílů

Rovnání používáme pro získání tvaru dílu, který je po řezání laserem prohnutý. Využíváme rovnání na elektronickém rovnacím stroji s více válečkovou tratí s vysokou rovnací schopností a přesností dle tloušťky a délky výpalku. Tuto službu nenabízíme samostatně a řešíme ji v rámci kooperace. Potřebujete rovnat výpalky? Napište nám nebo volejte. 

 

Výše uvedené služby nejsou prodávány jako samostatná služba, jsou zajištěny v rámci kooperace.