image
Drobečková navigace

Úvod > Technické zajímavosti

Technické zajímavosti

V této části naleznete zajímavosti z oblasti laserového dělení a obrábění kovů. Informace jsou podány lehce srozumitelnou formou a budeme je průběžně doplňovat.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Laserové řezání - všeobecně

Laserové řezání je díky novým technologiím stále přesnější a kvalitnější. Provádíme řezání kyslíkem i dusíkem. Obsahuje-li Vaše objednávka více než 100 ks, naše příprava dat je zdarma. Řezaný materiál můžete dodat Vy nebo jej zajistíme sami. Jednoduše nás kontaktujte a dohodneme se na podrobnostech, rádi a ochotně Vám poradíme, zdarma naceníme vaši poptávku, dohodneme se na detailech spolupráce. Těšíme se oboustranně výhodnou a úspěšnou spolupráci.

Laserové řezání - určení ceny

S novými stroji a technologiemi se také snižuje cena laserového řezání i CNC ohraňování plechů. Nedá se určit přesná cena například za m², cena záleží na mnoha faktorech například druh materiálu a jeho tloušťka, tvar a složitosti řezu, množství otvorů, požadavky na začišťování, balení, převoz, manipulační náročnost a jiné aspekty.

Co potřebujeme od klienta vědět

Všechny detaily dohodneme na osobní schůzce či přes telefon nebo email. Obecně pro úspěšné laserové řezání potřebujeme znát detailní a přesný popis tvarů dílců, přesnou geometrii řezu, předpokládané množství řezaných dílů, termín dodání respektive termín vyhotovení zakázky, potřebujeme vědět zda použít materiály z našich zásob nebo materiál zákazníka, doplňkové informace a požadavky na ošetření, na balení apod.