AMADEUS FIN spol. s r.o.

Masarykova 765, 394 70 Kamenice nad Lipou, tel.: 565 433 770, mobil: 602 423360 - Ing. Dvořák Milan, fax: 565 432 224, web: www.amadeusfin.cz, e-mail:info@amadeusfin.cz

Laserové řezání, ohraňování, obrábění a doprava| Amadeus Fin s.r.o.
  •  4
  •  
Laserové řezání CNC ohraňování CNC obrábění Prodej materiálu Kooperace

Technické zajímavosti

V této části naleznete zajímavosti z oblasti laserového dělení a obrábění kovů. Informace jsou podány lehce srozumitelnou formou a budeme je průběžně doplňovat.

Děkujeme za Vaši přízeň.

 

Laserové řezání - všeobecně

Laserové řezání je díky novým technologiím stále přesnější a kvalitnější. Provádíme řezání kyslíkem i dusíkem. Obsahuje-li Vaše objednávka více než 100 ks, naše příprava dat je zdarma. Řezaný materiál můžete dodat Vy nebo jej zajistíme sami. Jednoduše nás kontaktujte a dohodneme se na podrobnostech, rádi a ochotně Vám poradíme, zdarma naceníme vaši poptávku, dohodneme se na detailech spolupráce. Těšíme se oboustranně výhodnou a úspěšnou spolupráci.

Laserové řezání - určení ceny

S novými stroji a technologiemi se také snižuje cena laserového řezání i CNC ohraňování plechů. Nedá se určit přesná cena např. za m2, cena záleží na mnoha faktorech např.druh materiálu a jeho tloušťka, tvar a složitosti řezu, množství otvorů, požadavky na začišťování, balení, převoz, manipulační náročnost a jiné aspekty.

Co potřebujeme od klienta vědět

Všechny detaily dohodneme na osobní schůzce či přes telefon nebo email. Obecně pro úspěšné laserové řezání potřebujeme znát detailní a přesný popis tvarů dílců, přesnou geometrii řezu, předpokládané množství řezaných dílů, termín dodání respektive termín vyhotovení zakázky, potřebujeme vědět zda použít materiály z našich zásob nebo materiál zákazníka, doplňkové informace a požadavky na ošetření, na balení apod.

 

Jak vzniká laser?

Kontakt
Laserové řezání, ohraňování, obrábění a doprava| Amadeus Fin s.r.o.

AMADEUS FIN, spol. s r. o.

Masarykova 765, 394 70 Kamenice nad Lipou

GPS: 49°17'40''N, 15°4'33"E

tel.: 565 433 770, fax: 565 432 224
e-mail: info@amadeusfin.cz

Laserové řezání, ohraňování, obrábění a doprava| Amadeus Fin s.r.o.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies